previous arrow
shutterstock_1453266074.jpeg
shutterstock_1453266074.jpeg
next arrow

PORTAL DLA INWESTORÓW ZAINTERESOWANYCH PROWADZENIEM BIZNESU W BRANDENBURGII WSCHODNIEJ

Wszechstronne wsparcie

Wszechstronne wsparcie

Pomożemy Ci na każdym etapie Twojej inwestycji: znajdziemy środki wsparcia finansowego, poszukamy odpowiedniej lokalizacji, ułatwimy pozyskanie wykwalifikowanej siły roboczej, wyjaśnimy zawiłości systemu podatkowego i finansowego przy planowanej działalności.

Idealna lokalizacja

Idealna lokalizacja

Przekonamy Cię, że Brandenburgia Wschodnia jest wymarzonym miejscem dla inwestorów z Polski chcących „rozwinąć skrzydła” w biznesie na terenie Niemiec. Chętnie opowiemy Ci o zaletach tego regionu i pokażemy, że to miejsce dobre dla interesów i do życia.

Kontakt w języku polskim

Kontakt w języku polskim

Pozbędziesz się stresu związanego z barierą językową. Każda organizacja będąca członkiem naszej sieci ma wśród swojej kadry pracowników władających biegle językiem polskim i niemieckim. Nie ma mowy, że coś zostanie źle zrozumiane. Możesz spać spokojnie!

Zapisz się do newslettera już teraz

Bądź na bieżąco z naszym biuletynem o regionie Brandenburgii Wschodniej!

Odkryj między innymi dynamiczne możliwości biznesowe we Wschodniej Brandenburgii i uzyskaj ekskluzywny wgląd w region. Nasz newsletter oferuje Państwu:

  • Bieżące informacje o możliwościach i wydarzeniach gospodarczych oraz inwestycyjnych.
  • Praktyczne wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech.
  • Bezpośredni dostęp do wiedzy eksperckiej i dwujęzycznego wsparcia.

Nie przegap okazji - zapisz się już teraz i stań się częścią rosnącej społeczności!

INWESTOWANIE W NIEMCZECH

  • Głównymi przesłankami powodującymi zainteresowanie polskich firm ekspansją do Niemiec/ekspansją na teren Niemiec jest przede wszystkim chęć pozyskania nowych rynków, a tym samym nowych klientów dla produktów i usług, oraz dalszy rozwój działalności biznesowej.
  • Polskie firmy związane biznesowo z Niemcami podkreślają ważność takich czynników jak: dobra jakość infrastruktury, terminowość transakcji finansowych oraz stabilność i przewidywalność polityki gospodarczej Niemiec.
  • 100% polskich przedsiębiorców działających w Niemczech jest zadowolonych z podjętej decyzji, rekomenduje ten rynek jako dobry kierunek rozwoju i ponownie wybrałoby tę lokalizację dla swoich inwestycji.
  • Wschodnia Brandenburgia stanowi swoistego rodzaju centrum i łącznik pomiędzy rynkami środkowo-wschodnimi i zachodnimi
  • Istotnym czynnikiem przemawiającym na rzecz Wschodniej Brandenburgii jest najwyższa w Niemczech kwota dofinansowania inwestycji (w zależności od wielkości przedsiębiorstwa) – nawet do 40% wsparcia.
  • Atutem Wschodniej Brandenburgii są korzystne ceny wynajmu oraz ceny działek inwestycyjnych.
źródło: Badanie ankietowe przeprowadzone wśród firm, AHK, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, 14.02.2018

TESTIMONIALS – REFERENCJE